Ile kosztuje witryna?

Każda strona internetowa charakteryzuje się innymi elementami, różnym stopniem rozbudowy, technologiami wykorzystanymi do jej budowy, stronę www wycenimy indywidualnie. Prosimy o podanie drobnej charakterystyki, która pomoże przy wykonaniu kalkulacji cenowej.

Podstawowe Definicje

Podstawowa wiedza z zakresu stron internetowych jaką warto poznać.
Domena Internetowa
Element adresu DNS wykorzystywany do nazywania stron internetowych. domena internetowa może składać się z małych liter i cyfr.
Hosting stron www
serwer dla stron www udostępniony przez dostawcę usług internetowych. Miejsce na serwerze na którym znajdują się skrypty, oraz bazy danych składające się na stronę internetową.
Certyfikat SSL
Certyfikat SSL to narzędzie poświadczające wiarygodność domeny bądź domeny oraz jej właściciela. Potwierdza bezpieczeństwo szyfrowania danych przesyłanych pomiędzy użytkownikiem a serwerem.
Formularz kontaktowy
Formularz kontaktowy jest bardzo ważnym narzędziem. Korzystaj z formularza, umożliwiając potencjalnym klientom szybki i bezproblemowy kontakt.
Live Chat
Live Chat polega na umożliwieniu użytkownikowi prowadzenia czatu z agentem przez stronę internetową. Możliwość czatowania daje użytkownikowi aplikacja komunikatora która nie wymaga instalacji oprogramowania na komputerze użytkownika.
Menu
nawigacja strony. Może znajdować się na górze strony lub z jej boku. Zawiera ona odnośniki (linki) do najważniejszych podstron i pozwala sprawnie poruszać się pomiędzy nimi.

Formularz wyceny strony internetowej

Podstawowe informacje o Twojej stronie
Materiały i teksty na stronę
Pozostałe informacje

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z nowościami i okazjami na DSprojekt.pl
Szukaj